Jesteś tutaj: Stankan Czyszczenie kanlizacji

Czyszczenie kanalizacji

Jeżeli macie Państwo problem z układem kanalizacji, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług pogotowia kanalizacyjnego w Warszawie. Oferujemy usługi konserwacji systemów kanalizacyjnych, jak również profesjonalne udrażnianie, czyszczenie i przepychanie rur kanalizacyjnych.

Sprzęt do czyszczenia kanalizacjiCzyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji miejskiej i przemysłowej

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm - oferujemy profesjonalne czyszczenie kanalizacji miejskiej, wpustów, osadników czy studzienek. Prace wykonujemy wyłącznie przy użyciu najnowszego sprzętu do udrażniania systemów kanalizacyjnych.

Czyszczenie studzienekSamochód firmy Stankan

Jak wygląda czyszczenie kanalizacji oraz jaki efekt przynosi?

Systemy kanalizacyjne ze względu na swoją specyfikę działania zapychają się dosyć często. Jest to proces, który przebiega stopniowo, dlatego im bardziej zatkana jest kanalizacja, tym gorsze właściwości oferuje. Czyszczenie kanalizacji przyniesie jednak natychmiastowy efekt w postaci większej wydajności układu. Warto tego rodzaju zabieg wykonywać regularnie, a nasza firma realizuje czyszczenie kanalizacji w Warszawie przy użyciu sprzętu próżniowo-ciśnieniowego.

STANKAN

ul. Dworkowa 30

Kobyłka koło Warszawy 05-230

Mapa Google

Usuwanie awarii kanalizacyjnych

Czyszczenie kanalizacji

Monitoring kanalizacji