Czyszczenie kanalizacji

Zalegający osad w układzie kanalizacyjnym? Już nie !

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi takie jak czyszczenie kanalizacji sprzętem specjalistycznym próżniowo-ciśnieniowym. Dzięki fachowej i doświadczonej załodze jesteśmy przygotowani na każdy rodzaj zabrudzenia, zamulenia zalegającym osadem w układach kanalizacyjnych o średnicy od Ø50 do Ø1200. Do tego rodzaju prac używamy najwyżej jakości głowic ciśnieniowych: obrotowych, łańcuchowych (do wyrywania korzeni) oraz standardowych spełniających swoje zadanie nawet w skrajnie trudnych warunkach.

Po każdej wykonanej przez nas pracy starannie i skrupulatnie sprzątamy miejsce wykonywanej usługi tak, aby mieszkańcy nawet nie zorientowali się, iż były wykonywane jakiekolwiek tego typu prace.

Czyszczenie kanalizacji - Warszawa

Czyszczenie kanalizacji

Dlaczego czyszczenie kanalizacji jest aż tak ważne?

Rury odpływowe, kanalizacyjne od czasu do czasu wymagają starannego i gruntownego przeczyszczenia. W przeciwnym razie, zalegający w nich osad doprowadzi do poważnych zatorów, które poskutkują wylewaniem i „wybijaniem” zgromadzonej w przewodach wody wraz z powodującymi zator nieczystościami.

Taka sytuacja jest bardzo niebezpieczna, a jej skutki to przede wszystkim ogromny dyskomfort dla mieszkańców okolicy, w której dojdzie do zatkania rury. Gnijące odpadki, które przez długi okres zalegają w wodzie, są nie tylko nieestetyczne, ale również wydzielają bardzo brzydki zapach, którego usunięcie wymaga sporo czasu. Do tego dochodzą wszelkiego rodzaju utrudnienia związane z użytkowaniem zatkanej kanalizacji.

Istotną kwestią jest również to, że zanieczyszczona instalacja, w której dochodzi do różnorodnych reakcji chemicznych i procesów rozkładu, na skutek zalegających odpadów ulega systematycznemu uszkadzaniu i niszczeniu. To w efekcie prowadzi do bardzo poważnych konsekwencji, łącznie z uszkodzeniem całej instalacji i koniecznością jej wymiany. To zaś wiąże się z dodatkowymi, znacznie większymi kosztami naprawy.

W takich momentach konieczne jest profesjonalne czyszczenie rur i przepychanie kanalizacji z użyciem sprzętu, który pozwoli to zrobić bardzo dokładnie i starannie. Nie można bowiem pozwolić na to, by jeszcze jakiekolwiek resztki zostały, by cokolwiek się w tych rurach nadal kłębiło.


W jaki sposób działamy podczas czyszczenia kanalizacji?

Stosowane przez nas maszyny i urządzenia pozwalają na wyjątkowo dokładne i staranne przeprowadzenie procesu oczyszczania rur. Jednocześnie, wszystkie działania ukierunkowane są nie tylko na efekt, ale również na jakość prowadzonego działania. Bardzo zależy nam na tym, by czyszczenie kanalizacji nie wiązało się dla naszych klientów z dodatkowymi trudnościami, niedogodnościami czy ewentualnym bałaganem.

Działamy profesjonalnie i starannie, a to łączy w sobie również odpowiedzialność za miejsce wykonywanej przez nas pracy. Właśnie dlatego, nasze usługi odznaczają się wyjątkową dbałością o każdy etap i każdy element naszej pracy. Zapewniamy, że wykonywane przez nas czyszczenie kanalizacji, to wyłącznie korzyść i zysk z przeprowadzonych przez nas prac. A efekt, choć może nie do końca dostrzegalny gołym okiem, z pewnością zostanie zauważony poprzez większą sprawność i wydajność całego układu kanalizacyjnego.

Zadzwoń 601 236 226