Czyszczenie separatorów

Niesprawny, zapełniony separator, osadnik ? Jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie !

Oferujemy fachowe czyszczenie separatorów tłuszczowych, ropopochodnych oraz innych osadników wraz z kompletnym wywozem nieczystości pozostałych po czyszczeniu. Obsługujemy wszelkiego typu osadniki o różnej pojemności i głębokości. W zależności od wielkości danego osadnika wysyłamy do pracy jeden, dwa, a nawet trzy pojazdy specjalistyczne do sprawnego i skutecznego wykonania usługi.

Separatory, a w szczególności tłuszczowe wymagają stałej i kompleksowej konsekracji do prawidłowego funkcjonowania. Wiele osób prowadzących różnego rodzaju zakłady gastronomiczne zapomina o tym, co w konsekwencji powoduje niedrożność kanalizacji oraz przepełnienie separatora, dlatego gorąco zachęcamy do korzystania z naszych usług konserwacji. Zaniedbanie w tym zakresie wiąże się bowiem z poważnymi konsekwencjami i pracami w znacznie większym zakresie, a co za tym idzie, również z większymi kosztami. Prowadzenie kontroli i regularne czyszczenie separatorów jest działaniem bezpieczniejszym, bardziej efektywnym i zdecydowanie tańszym.

W przypadku garaży podziemnych używamy mniejszych pojazdów o wysokości niecałych dwóch metrów (1,90m – Toyota Dyna), które do tej pory są niezastąpione do tego typu pomieszczeń. Mały samochód jest w stanie wykonać kompleksowy zakres naszych usług, jednak na raz może wybrać do 1m3 osadu. Większe ilości wymagają dodatkowego auta dużego, któremu odpad jest przekazywany na zewnątrz parkingu. Cała procedura odbywa się jednakże w taki sposób, by zlecający nam oczyszczanie klient nie musiał martwić się o dodatkowe prace związane z oczyszczaniem i sprzątaniem terenu. Zależy nam na efektywności naszych prac, ale sposób ich wykonania jest dla nas równie istotny. Wysoka jakość, to nie tylko wykonana praca. To dbałość o wszystkie związane z nią elementy.

Profesjonalny sprzęt, który wykorzystujemy pomaga nam również w realizacji każdego zlecenia bardzo szybko i sprawnie, co również ma bardzo istotne znaczenie.

Call Now ButtonZadzwoń 601 236 226