Garaże podziemne

Awaria kanalizacji w garażu podziemnym ? Tam też działamy !

W garażach podziemnych znajdują się różnego rodzaju instalacje kanalizacyjne takie jak: przepompownie, separatory, kanalizacja podposadzkowa / podsufitowa i osadniki, które wymagają stałej konserwacji to prawidłowego funkcjonowania. W takich miejscach stosujemy specjalnie przygotowane do tego pojazdy o maksymalnej wysokości nieprzekraczającej 2-óch metrów wysokości (1,90m – Toyota Dyna). Wykonujemy kompleksowy zakres naszych usług niezależnie od miejsca w którym zdarzyła się awaria, dlatego w przypadku niedrożnej kanalizacji, niesprawnym separatorze czy przepełnionym osadniku w garażu podziemnym jesteśmy w pełni przygotowani do profesjonalnego wykonania usługi.

czyszczenie kanalizacji garaże podziemne - Warszawa

Wysokość pojazdu 1,95m

czyszczenie kanalizacji garaże podziemne - Warszawa

Przekazywanie odpadu z garażu podziemnego

Do większych pojemności separatorów / osadników przekraczającej 1m3 niezbędne jest użycie dużego samochodu, któremu odpad jest przekazywany.

Czym grozi niedrożna kanalizacja w garażu podziemnym?

Niedrożna kanalizacja w garażu podziemnym może być prawdziwym problemem dla jego właściciela. Z jednej strony, kanalizacja ta wpływa również na funkcjonowanie innych elementów całej instalacji, co w efekcie prowadzi do bardzo poważnych powikłań, a naprawa staje się wówczas znacznie bardziej skomplikowana, czasochłonna i droga. Z drugiej zaś strony ewentualna awaria może spowodować bardzo poważne zniszczenia, uszkodzenia i straty w samym garażu podziemnym, co znów pociągnie za sobą kolejne koszty i kolejne wydatki, a tego przecież nikt by nie chciał.

Taka niedrożna kanalizacja w garażu podziemnym wymaga jednakże specjalistycznego działania. Konieczne jest tutaj zastosowanie specjalnych samochodów oczyszczających, które istotnie zwiększają skuteczność prowadzonych prac i skracają czas ich trwania. Jak wspomniano, przy większych pojemnościach osadników czy separatorów możemy wykorzystywać większe auta, które odbierają nieczystości z mniejszych. Niemniej jest to nadal bardzo skuteczna i bardzo efektywna metoda, która pozwala na szybką realizację każdego takiego zlecenia. Dokładamy również wszelkich starań, by nasze prace nie wiązały się z dodatkowymi kłopotami czy nieczystościami dla naszych klientów. Dbałość o porządek jest jednym z naszych wyróżników.

Zadzwoń 601 236 226